Kredyt gotówkowy dla osób zatrudnionych na umowę zlecenie

Z powodu sytuacji panującej na rynku nieruchomości i nie tylko, większość z nas postanawia zasięgnąć pomocy finansowej i wziąć kredyt. Jak wiadomo, każdy szuka okazji z jak najmniejszym oprocentowaniem i z jak najbardziej korzystnymi warunkami umowy. Coraz więcej banków posiada ofertę również dla tych, którzy nie posiadają stalej umowy o pracę. Jeśli więc jesteś zatrudniony na umowę zlecenie i szukasz kredytu gotówkowego powinieneś przeczytać ten artykuł.

Według danych statystycznych, obecnie nawet 8% Polaków może być zatrudnionych  na umowę zlecenie. Dlatego też banki otwierają się również i na tą grupę klientów. Kredyt gotówkowy jest na tyle powszechnie dostępny, że  możemy go dostać bez posiadania stałej umowy o pracę. Oferują go prawie wszystkie banki komercyjne w Polsce. Jest to doskonała opcja dla osób młodych, które dopiero wkraczają na rynek pracy i nie posiadają umowy o pracę na pełny etat, a poszukują środków na życie lub na założenie własnej działalności.

Aby wziąć kredyt z umową zlecenie możemy być zatrudnieni zarówno o umowie o pracę jak także wykazać, że prowadzimy własną działalność gospodarczą, posiadamy gospodarstwo rolne, pobieramy emeryturę czy jesteśmy na kontrakcie menadżerskim.

Kredyt gotówkowy jaki może nam zostać udzielony zależy jednak od naszych dochodów i stanu majątkowego. Wszystko to tworzy naszą zdolność kredytową. Niektóre banki są skłonne udzielić kredytu z umową zlecenie nawet na kwoty opiewające 150 000 złotych.

Aby wziąć taki kredyt nie musimy już osobiście iść do banku. Technologia wychodzi nam na przeciw i o kredyt gotówkowy możemy ubiegać się także online jeśli mamy wyrobiony podpis elektroniczny.
Kredyt z umową na zlecenie to także doskonała alternatywa dla pożyczek w parabankach czy innych instytucja. Pożyczając pieniądze od banku mamy gwarancję stałego oprocentowania i bezpieczeństwa, którego nie uświadczymy w tak zwanych „chwilówkach”.